19613.
Bücher: Geschichte
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
1920 Belügyi Közlöny XXV. évf. I. évf. 1-26. sz. Szerk.: Harmatzy-Simon Loránt. Bp., 1920., Pesti Könyvnyomda Rt., XXV+920 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított kötéssel, az elülső szennylap és a címlap sérült, szakadt, bélyegzésekkel.