Verne Gyula: Bombarnac Claudius. Egy riporter naplója. Ford.: Zempléni... https://www.darabanth.com/de/515-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/518.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1056/Verne-Gyula-Bombarnac-Claudius-Egy-riporter-naploja-Ford-Zempleni-P-Gyula-Bp-1907-Vass~II3488743
3488743
21916
518
Zuschlagpreis: 11 000 HUF
Beschreibung: Verne Gyula: Bombarnac Claudius. Egy riporter naplója. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1907, Vass József, 300 p. Félvászon-kötésben, sérült elülső szennylappal.
: bt