Révai Nagy Lexikona 1-21. köt. Bp., én.-1935., Révai. Kiadói aranyozot... https://www.darabanth.com/de/515-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/518.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1056/Revai-Nagy-Lexikona-1-21-kot-Bp-en-1935-Revai-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotesek-~II3352568
3352568
21692
518
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,62 EUR , 68,75 USD
Beschreibung: Révai Nagy Lexikona 1-21. köt. Bp., én.-1935., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, art-deco kötés, kopott borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel, a 21. kötet kötése belül sérült.
: nagy_andras