22083.
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Kállay Miklós: Trón a vérhegyen. Angliai Erzsébet uralkodásának regényes krónikája. A szerző, Kállay Miklós (1885-1955) író, műfordító, kritikus, lapszerkesztő által Supka Géza (1883-1956) régész, művészettörténész, író részére dedikált példány. Bp., [1933], Pallas, 359+[1] p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kis lapszéli folttal, az utolsó lap kissé sérült.