Benedek Marcell: A magyar irodalom története. DEDIKÁLT! Bp., 1938, Sin... https://www.darabanth.com/de/515-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/518.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1056/Benedek-Marcell-A-magyar-irodalom-tortenete-DEDIKALT-Bp-1938-Singer-es-Wolfner-255plus1-p~II3491971
3491971
21820
518
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: Benedek Marcell: A magyar irodalom története. DEDIKÁLT! Bp., 1938, Singer és Wolfner, 255+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kettészakadt kiadói papír védőborítóban.
: tg