21983.
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194 p. 1. magyar kiadás. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, pótolt gerinccel, javított hátsó táblával, pótolt szennylapokkal.