Gläser

Zahl der Lose: 555

Friedrich német üveg váza formába öntött, , anyagában színezett, hibátlan, jelzett 22 cm
13311.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ólomkristály kínáló, fodrozott szájperemmel, hántolt virágmintával, kopással, d: 18 cm, m: 12 cm
13312.

Rufpreis:
1 600 HUF

Retro német téglatest alakú öntött hamuzó, savmaratott résszel, kis kopással, 8x8x7 cm
13313.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

6 db üveg és kristály váza klf. méretben, kopott, apró csorbák.
13314.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Cseh asztaldísz, fémlüszteres felülettel, jelzés nélkül, kis pattogzással, d: 14 cm
13315.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mstisov cseh asztaldísz. Terv.: Hana Machovska. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
13316.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német ólomkristály kínáló. Jelzett, kis kopással, d: 21 cm
13317.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ólomkristály váza, jelzés nélkül, gazdagon csiszolt mintával, kis kopással, m: 18 cm
13318.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karacg Berekfürdői krakléüveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 13,5 cm
13319.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Német ólomkristály téglatest orchideaváza. Címkével jelzett, hibátlan, 14x7x3,5 cm
13320.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ólomkristály váza, Osztrák Labdarúgó Szövetség emblémával. Hibátlan 22,5 cm
13321.

Rufpreis:
2 000 HUF

Skandináv design kristály gyertyatartó Hibátlan 17x19 c,
13322.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF