Gläser

Zahl der Lose: 555

Hutaüveg váza, zománc festéssel, virágos és pillangós díszítéssel. Moyser? XIX. sz. Kézzel festett, szájánál kis lepattanással. 28 cm
12763.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Nagyméretű anyagában színezett iparművész üveg kakas figura, hibátlan, m: 18,5 cm
12764.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12765.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12766.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12767.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Murano studióüveg asztaldísz. Aranylemez beolvasztással díszített, anyagában színezett kézzel formázott vastag üvegszál, jelzés nélkül, hibátlan, 13x11 cm
12768.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bütykös kancsó, Parád, cca 19. sz. vége, hibátlan, m: 12 cm
12769.

Rufpreis:
10 000 HUF

"Nemo" bowl. Egermann gyár, Csehszlovákia, cca 1980, füstszínű üveg, minimális pattogzással, d: 20 cm, m: 12 cm
12770.

Rufpreis:
5 000 HUF

12771.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12772.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

12773.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Pohár. cca 18. sz. vége - 19. sz. első harmada, feltehetően Szászország környéke, felfelé enyhén szélesedő testén fazettált és gravírozott virágmintás díszítéssel. Kis kopottsággal, m: 11,5 cm /// Glass. Circa late 18th century ? early 19th century, presumably from the Saxony region. The body slightly widening upwards, with faceted and engraved floral pattern decoration. Minor wear. Height: 11.5 cm.
12774.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF