Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 166

Franciaország 1927. "Union Interparlementaire 24e Conférence Paris 1927 / Republique Francaise (Interparlamentáris Unió 24. konferenciája, Párizs, 1927 / Francia Köztársaság)" bronz emlékérem (50mm) szign.: Henri Dubois T:XF kis ph. France 1927. "Union Interparlementaire 24e Conférence Paris 1927 / Republique Francaise (Inter-Parliamentary Union 24th Conference Paris 1927 / French Republic)" bronze medallion (50mm) sign: Henri Dubois C:XF small edge error
33533.

Franciaország 1927. "Union Interparlementaire 24e Conférence Paris 1927 / Republique Francaise (Interparlamentáris Unió 24. konferenciája, Párizs, 1927 / Francia Köztársaság)" bronz emlékérem (50mm) szign.: Henri Dubois T:XF kis ph.
France 1927. "Union Interparlementaire 24e Conférence Paris 1927 / Republique Francaise (Inter-Parliamentary Union 24th Conference Paris 1927 / French Republic)" bronze medallion (50mm) sign: Henri Dubois C:XF small edge error

Rufpreis:
8 000 HUF

Franciaország 1930 k. Őzeknek zenélő fiatal Pant ábrázoló egyoldalas, bronz emlékérem. Szign.: Francois Maurice Thenot (50mm) T:AU France ~1930. Young Pan playing music for Deers. One-sided bronze medallion. Sign.: Francois Maurice Thenot (50mm) T:AU
33534.

Franciaország 1930 k. Őzeknek zenélő fiatal Pant ábrázoló egyoldalas, bronz emlékérem. Szign.: Francois Maurice Thenot (50mm) T:AU
France ~1930. Young Pan playing music for Deers. One-sided bronze medallion. Sign.: Francois Maurice Thenot (50mm) T:AU

Rufpreis:
8 000 HUF

Franciaország 1977. "27éme Congres International des Sciences Physiologiques - Paris 1977 - E. J. Marey (27. Élettani Tudományok Nemzetközi Kongresszusa, Párizs, 1977)" kétoldalas bronz plakett (63x50mm) T:AU France 1977. "27éme Congres International des Sciences Physiologiques - Paris 1977 - E. J. Marey (27th International Congress of Physiological Sciences, Paris, 1977)" double-sided bronze plaque (63x50mm) C:AU
33535.

Franciaország 1977. "27éme Congres International des Sciences Physiologiques - Paris 1977 - E. J. Marey (27. Élettani Tudományok Nemzetközi Kongresszusa, Párizs, 1977)" kétoldalas bronz plakett (63x50mm) T:AU
France 1977. "27éme Congres International des Sciences Physiologiques - Paris 1977 - E. J. Marey (27th International Congress of Physiological Sciences, Paris, 1977)" double-sided bronze plaque (63x50mm) C:AU

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Franciaország 1984. "Vasúti Munkások Szövetsége / A vasúti munkások felkélésének 40. évfordulójára" bronz emlékérem (68mm) T:XF France 1984. "Railway Workers' Federation / 40th Anniversary of the Insurrection of the Railway Workers" bronze commemorative medallion (68mm) C:XF
33536.

Franciaország 1984. "Vasúti Munkások Szövetsége / A vasúti munkások felkélésének 40. évfordulójára" bronz emlékérem (68mm) T:XF
France 1984. "Railway Workers' Federation / 40th Anniversary of the Insurrection of the Railway Workers" bronze commemorative medallion (68mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF

33537.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Franciaország DN "Kertészkedés" bronz kétoldalas plakett (50mm) T:AU patina France ND "Gardening" bronze double-sided plaque (50mm) C:AU patina
33538.

Franciaország DN "Kertészkedés" bronz kétoldalas plakett (50mm) T:AU patina
France ND "Gardening" bronze double-sided plaque (50mm) C:AU patina

Rufpreis:
10 000 HUF

Franciaország DN "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" egyoldalas bronz emlékplakett (78mm) T:XF France ND "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" one-sided bronze commemorative plaque (78mm) C:XF
33539.

Franciaország DN "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" egyoldalas bronz emlékplakett (78mm) T:XF
France ND "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" one-sided bronze commemorative plaque (78mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF

Franciaország DN "Quand tout chance pour toi la Nature est la meme / Et le méme soleil se leve sur tes jours" kétoldalas bronz plakett. Szign.: Georges Dupré (64x50mm) T:AU France ND "Quand tout chance pour toi la Nature est la meme / Et le méme soleil se leve sur tes jours" double-sided bronze plaque. Sign.: Georges Dupré (64x50mm) C:AU
33540.

Franciaország DN "Quand tout chance pour toi la Nature est la meme / Et le méme soleil se leve sur tes jours" kétoldalas bronz plakett. Szign.: Georges Dupré (64x50mm) T:AU
France ND "Quand tout chance pour toi la Nature est la meme / Et le méme soleil se leve sur tes jours" double-sided bronze plaque. Sign.: Georges Dupré (64x50mm) C:AU

Rufpreis:
10 000 HUF

33541.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Görögország 1996. "Olimpiai és Atlétikai Bélyegek és Emlékek Nemzetközi Kiállítása - Zappeion / Athén 1896-1996" kétoldalas, aranyozott fém rátétes bronz emlékérem dísztokban (35mm) T:AU Greece 1996. "World Olympic Sports Exhibition Stamps and Documents - Zappeion / Athen 1896-1996" two-sided bronz commemorative medallion with gilt metal inlay, in decorative case (35mm) C:AU
33542.

Görögország 1996. "Olimpiai és Atlétikai Bélyegek és Emlékek Nemzetközi Kiállítása - Zappeion / Athén 1896-1996" kétoldalas, aranyozott fém rátétes bronz emlékérem dísztokban (35mm) T:AU
Greece 1996. "World Olympic Sports Exhibition Stamps and Documents - Zappeion / Athen 1896-1996" two-sided bronz commemorative medallion with gilt metal inlay, in decorative case (35mm) C:AU

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollandia DN "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker (A vidám ivó)" festmény alapján készített bronz emlékérem fa talapzaton T:AU Netherland ND "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker" bronze commemorative medallion on a wooden pedestal C:AU
33543.

Hollandia DN "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker (A vidám ivó)" festmény alapján készített bronz emlékérem fa talapzaton T:AU
Netherland ND "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker" bronze commemorative medallion on a wooden pedestal C:AU

Rufpreis:
4 000 HUF

Horvátország 1998. "Horvát Filatéliai Szövetség - Zágráb / Alpe-Adriaphila '98 Split" egyoldalas, aranyozott fém érem füllel, bronz "GRAD SPLIT" rátéttel, horvát nemzeti színű szalagon, műanyag tokban (55mm) T:AU, ragasztónyom Croatia 1998. "Hrvatski Filatelisticki Savez - Zagreb / Alpe-Adriaphila '98 Split" one-sided, gilt metal medal with ear, with bronze "GRAD SPLIT" inlay, on a Croatian national colors ribbon, in a plastic case (55mm) C:AU, gluemark
33544.

Horvátország 1998. "Horvát Filatéliai Szövetség - Zágráb / Alpe-Adriaphila '98 Split" egyoldalas, aranyozott fém érem füllel, bronz "GRAD SPLIT" rátéttel, horvát nemzeti színű szalagon, műanyag tokban (55mm) T:AU, ragasztónyom
Croatia 1998. "Hrvatski Filatelisticki Savez - Zagreb / Alpe-Adriaphila '98 Split" one-sided, gilt metal medal with ear, with bronze "GRAD SPLIT" inlay, on a Croatian national colors ribbon, in a plastic case (55mm) C:AU, gluemark

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF