Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 166

33521.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csehszlovákia 1964. "Jan Amos Komenský 1592-1670 / Město Přerov z doby působení J.A. Komenského (Jan Amos Comenius 1592-1670 / Přerov városa J. A. Comenius idejében)" bronz emlékérem. Szign.: Josef Baják (80mm) T:AU Czechoslovakia 1964. "Jan Amos Komenský 1592-1670 / Město Přerov z doby působení J.A. Komenského (Jan Amos Comenius 1592-1670 / The city of Přerov during the time of J.A. Comenius)" bronze commemorative medal. Signed: Josef Baják (80mm) C:AU
33522.

Csehszlovákia 1964. "Jan Amos Komenský 1592-1670 / Město Přerov z doby působení J.A. Komenského (Jan Amos Comenius 1592-1670 / Přerov városa J. A. Comenius idejében)" bronz emlékérem. Szign.: Josef Baják (80mm) T:AU
Czechoslovakia 1964. "Jan Amos Komenský 1592-1670 / Město Přerov z doby působení J.A. Komenského (Jan Amos Comenius 1592-1670 / The city of Přerov during the time of J.A. Comenius)" bronze commemorative medal. Signed: Josef Baják (80mm) C:AU

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Dél-Korea "Olymphilex '88 - 19-28 september 1988 Szöul, Korea" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (50mm) T:AU South Korea 1988. "Olymphilex '88 - 19-28 september 1988 Seoul, Korea" two-sided bronze commemorative medallion in original, decorative case (50mm) C:AU
33523.

Dél-Korea "Olymphilex '88 - 19-28 september 1988 Szöul, Korea" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (50mm) T:AU
South Korea 1988. "Olymphilex '88 - 19-28 september 1988 Seoul, Korea" two-sided bronze commemorative medallion in original, decorative case (50mm) C:AU

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "1818 - My Pennys Jeans" bronz modern zseton füllel (33mm) T:AU ND "1818 - My Pennys Jeans" bronze modern token with ear (33mm) C:AU
33524.

DN "1818 - My Pennys Jeans" bronz modern zseton füllel (33mm) T:AU
ND "1818 - My Pennys Jeans" bronze modern token with ear (33mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "HOMMAGE A CEZANNE" kétoldalas, öntött, bronz emlékérme (110mm) T: AU patina ND "HOMMAGE A CEZANNE" double-sided, cast, bronze commemorative medal (110mm) T: AU patina
33525.

DN "HOMMAGE A CEZANNE" kétoldalas, öntött, bronz emlékérme (110mm) T: AU patina
ND "HOMMAGE A CEZANNE" double-sided, cast, bronze commemorative medal (110mm) T: AU patina

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vatikán DN "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem kapszulában. Szign.: "R.Susini" (45mm) T:AU,XF (eredetileg PP) Vatican ND "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" two-sided silverplated metal commemorative medallion in capsule. Sign.: "R.Susini" (45mm) C:AU,XF (originally PP)
33526.

Vatikán DN "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem kapszulában. Szign.: "R.Susini" (45mm) T:AU,XF (eredetileg PP)
Vatican ND "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" two-sided silverplated metal commemorative medallion in capsule. Sign.: "R.Susini" (45mm) C:AU,XF (originally PP)

Rufpreis:
1 800 HUF

DN Balra néző szakállas férfit profilból ábrázoló öntött Fe plakett, cirillbetűs(?) szöveggel (95x133mm) T:AU ND Cast Fe plaque depicting a bearded man facing left in profile, with Cyrillic(?) text (95x133mm) C:AU
33527.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN Raffaello Sanzio: Madonna della seggiola (Széken ülő Madonna) festménye alapján készült egyoldalas bronz plakett, hátoldalán akasztóval. Szign.: "PR" (127mm) T:XF
33528.

Rufpreis:
5 000 HUF

Egyiptom DN "Szuvenír a Kairó Kormányzóságától" egyoldalas, részben műgyantás fém emlékérem + Koszovó DN "Egyesített Őrző Hadművelet / KFOR" kétoldalas műgyantás bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF  Egypt ND "Souvenir from Cairo Governorate" one-sided, partially synthetic resined metal commemorative medallion (61mm) + Kosovo ND "Operation Joint Guardian / KFOR" two-sided, synthetic resined bronze commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
33529.

Egyiptom DN "Szuvenír a Kairó Kormányzóságától" egyoldalas, részben műgyantás fém emlékérem + Koszovó DN "Egyesített Őrző Hadművelet / KFOR" kétoldalas műgyantás bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF
Egypt ND "Souvenir from Cairo Governorate" one-sided, partially synthetic resined metal commemorative medallion (61mm) + Kosovo ND "Operation Joint Guardian / KFOR" two-sided, synthetic resined bronze commemorative medallion (50mm) C:XF,VF

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Franciaország (1793-1881) "CHARLES IV DIT LE BEL ROI DE FRANCE / CHARLES IV DIT LE BEL 49 EMEROI FILS DE PHILIPPE LE BEL NE 1295 ROI 1322 REGLEMENS SUR LES MONNAIES REPRESSION DES ABUS DE JUSTICE ET DES ENTREPRISES DE LA NOBLESSE 1322. CONQUETE DE LAGENOIS ET DE LA GUYENNE 1324. PAIX AVEC L'ANGLETERRE ET MAIN-LEVEE DE LA GUYENNE 1325. NOUVELLE GUERRE AVEC L'ANGLETERRE GUERRE DITE DES BATARDS 1326. MORT 1328." bronz, vert, kétoldalas emlékérem (51mm) Szign.: Caque T:XF,VF patina, ph. France (1793-1881) "CHARLES IV DIT LE BEL ROI DE FRANCE / CHARLES IV DIT LE BEL 49 EMEROI FILS DE PHILIPPE LE BEL NE 1295 ROI 1322 REGLEMENS SUR LES MONNAIES REPRESSION DES ABUS DE JUSTICE ET DES ENTREPRISES DE LA NOBLESSE 1322. CONQUETE DE LAGENOIS ET DE LA GUYENNE 1324. PAIX AVEC L'ANGLETERRE ET MAIN-LEVEE DE LA GUYENNE 1325. NOUVELLE GUERRE AVEC L'ANGLETERRE GUERRE DITE DES BATARDS 1326. MORT 1328." bronze, struck, double-sided medallion (51mm) Sign: Caque C:XF,VF patina edge error
33530.

Franciaország (1793-1881) "CHARLES IV DIT LE BEL ROI DE FRANCE / CHARLES IV DIT LE BEL 49 EMEROI FILS DE PHILIPPE LE BEL NE 1295 ROI 1322 REGLEMENS SUR LES MONNAIES REPRESSION DES ABUS DE JUSTICE ET DES ENTREPRISES DE LA NOBLESSE 1322. CONQUETE DE LAGENOIS ET DE LA GUYENNE 1324. PAIX AVEC L'ANGLETERRE ET MAIN-LEVEE DE LA GUYENNE 1325. NOUVELLE GUERRE AVEC L'ANGLETERRE GUERRE DITE DES BATARDS 1326. MORT 1328." bronz, vert, kétoldalas emlékérem (51mm) Szign.: Caque T:XF,VF patina, ph.
France (1793-1881) "CHARLES IV DIT LE BEL ROI DE FRANCE / CHARLES IV DIT LE BEL 49 EMEROI FILS DE PHILIPPE LE BEL NE 1295 ROI 1322 REGLEMENS SUR LES MONNAIES REPRESSION DES ABUS DE JUSTICE ET DES ENTREPRISES DE LA NOBLESSE 1322. CONQUETE DE LAGENOIS ET DE LA GUYENNE 1324. PAIX AVEC L'ANGLETERRE ET MAIN-LEVEE DE LA GUYENNE 1325. NOUVELLE GUERRE AVEC L'ANGLETERRE GUERRE DITE DES BATARDS 1326. MORT 1328." bronze, struck, double-sided medallion (51mm) Sign: Caque C:XF,VF patina edge error

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Franciaország 1860. "Jerome herceg / Született 1784 - Meghalt 1860. június 24." kétoldalas sárgaréz emlékérem (14,5mm) T:XF, fülnyom France 1860. "Prince Jerome / Né en 1784 - Mort le 24 juin 1860" two-sided brass commemorative medallion (14,5mm) C:XF, earmark
33531.

Franciaország 1860. "Jerome herceg / Született 1784 - Meghalt 1860. június 24." kétoldalas sárgaréz emlékérem (14,5mm) T:XF, fülnyom
France 1860. "Prince Jerome / Né en 1784 - Mort le 24 juin 1860" two-sided brass commemorative medallion (14,5mm) C:XF, earmark

Rufpreis:
1 200 HUF

Franciaország 1897. "Exposition Nationale Internationale Universelle (Országos Nemzetközi Egyetemes Kiállítás) / Nice 1897" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem (68mm) T:XF ph., aranyozás lekopott / France 1897. "Exposition Nationale Internationale Universelle (National International Universal Exhibition) / Nice 1897" gilt bronze medallion, hallmarked on the edge (68mm) C:XF edge error, gilding worn off
33532.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF