Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 166

Németország DN "Németország Egység, Igazság és Szabadság" (2xklf) "Szövetségi Elnök - Johannes Rau 1999-2004." + "Willy Brandt Kancellár 1969-1974." sárgaréz emlékérmek kapszulában (40mm) T:AU-XF, patina Germany ND "Deutschland Einigkeit und Recht und Freiheit" (2xdiff) "Bundesprasident - Johannes Rau 1999-2004." + "Bundeskanzler Willy Brandt 1969-1974." brass commemorative medals in capsule (40mm) C:AU-XF, patina
33594.

Németország DN "Németország Egység, Igazság és Szabadság" (2xklf) "Szövetségi Elnök - Johannes Rau 1999-2004." + "Willy Brandt Kancellár 1969-1974." sárgaréz emlékérmek kapszulában (40mm) T:AU-XF, patina
Germany ND "Deutschland Einigkeit und Recht und Freiheit" (2xdiff) "Bundesprasident - Johannes Rau 1999-2004." + "Bundeskanzler Willy Brandt 1969-1974." brass commemorative medals in capsule (40mm) C:AU-XF, patina

Rufpreis:
1 000 HUF

Németország DN "Royal Flush - Merkur Münzsammlung Serie A" a Kör Királyt ábrázoló ezüstözött fém emlékérem (29mm) T:1- patina Germany ND "Royal Flush - Merkur Münzsammlung Serie A"  silver plated commemorative coin depicting the King of Hearts (29mm) C:AU patina
33595.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németország DN (1947) "Johann Wolfgang von Goethe / Goethes Wohnhaus - Weimar" kétoldalas kerámia emlékérem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (49mm) T:AU Germany ND (1947) "Johann Wolfgang von Goethe / Goethes Wohnhaus - Weimar" double-sided ceramic medallion with the maker's mark of the Meissen Porcelain Manufactory (49mm) C:AU
33596.

Németország DN (1947) "Johann Wolfgang von Goethe / Goethes Wohnhaus - Weimar" kétoldalas kerámia emlékérem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (49mm) T:AU
Germany ND (1947) "Johann Wolfgang von Goethe / Goethes Wohnhaus - Weimar" double-sided ceramic medallion with the maker's mark of the Meissen Porcelain Manufactory (49mm) C:AU

Rufpreis:
1 400 HUF

Német Szövetségi Köztársaság / Hamburg 1979. "Nemzetközi Közlekedési Kiállítás - Lufthansa" fém emlékérem (38mm) + Németország 2000. "EXPO 2000 - Hannover / Világkiállítás 2000. június 1.- október 31." ezüstözött emlékérem (39,5mm) T:AU (az egyik eredetileg PP) Federal Republic of Germany / hamburg 1979. "International Transportation Exhibition - Lufthansa" metal medal (38mm) + Germany 2000. "EXPO 2000 - Hannover / The world exhibition" silver plated commemorative medal (39,5mm) C:AU (one of them originally PP)
33597.

Német Szövetségi Köztársaság / Hamburg 1979. "Nemzetközi Közlekedési Kiállítás - Lufthansa" fém emlékérem (38mm) + Németország 2000. "EXPO 2000 - Hannover / Világkiállítás 2000. június 1.- október 31." ezüstözött emlékérem (39,5mm) T:AU (az egyik eredetileg PP)
Federal Republic of Germany / hamburg 1979. "International Transportation Exhibition - Lufthansa" metal medal (38mm) + Germany 2000. "EXPO 2000 - Hannover / The world exhibition" silver plated commemorative medal (39,5mm) C:AU (one of them originally PP)

Rufpreis:
1 000 HUF

Német Szövetségi Köztársaság 1972. "XI. Téli Olimpiai Játékok - Sapporo" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem sérült kapszulában (30,11g/0.986/40mm) T:PP, kis patina Federal Republic of Germany 1972. "XI. Olympische Winterspiele - Sapporo" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion in a broken capsule (30,11g/0.986/40mm) C:PP, small patina
33598.

Német Szövetségi Köztársaság 1972. "XI. Téli Olimpiai Játékok - Sapporo" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem sérült kapszulában (30,11g/0.986/40mm) T:PP, kis patina
Federal Republic of Germany 1972. "XI. Olympische Winterspiele - Sapporo" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion in a broken capsule (30,11g/0.986/40mm) C:PP, small patina

Rufpreis:
12 000 HUF

Német Szövetségi Köztársaság 1978. "Weihnachten 1978 (Karácsony)" jelzett Ag emlékérem kapszulában (~15g/1.000/35mm) T:PP German Federal Republic 1978. "Weihnachten 1978 (Christmas)" jelzett Ag emlékérem kapszulában (~15g/1.000/35mm) C:PP
33599.

Német Szövetségi Köztársaság 1978. "Weihnachten 1978 (Karácsony)" jelzett Ag emlékérem kapszulában (~15g/1.000/35mm) T:PP
German Federal Republic 1978. "Weihnachten 1978 (Christmas)" jelzett Ag emlékérem kapszulában (~15g/1.000/35mm) C:PP

Rufpreis:
8 000 HUF

Német Szövetségi Köztársaság 1988. "Wolfsburg - Die Volkswagenstadt / 50 Jahre Wolfsburg '88" jelzett Ag emlékérem kapszulában (~15g/0.999/35mm) T:PP German Federal Republic 1988. "Wolfsburg - Die Volkswagenstadt / 50 Jahre Wolfsburg '88" jelzett Ag emlékérem kapszulában (~15g/0.999/35mm) C:PP
33600.

Német Szövetségi Köztársaság 1988. "Wolfsburg - Die Volkswagenstadt / 50 Jahre Wolfsburg '88" jelzett Ag emlékérem kapszulában (~15g/0.999/35mm) T:PP
German Federal Republic 1988. "Wolfsburg - Die Volkswagenstadt / 50 Jahre Wolfsburg '88" jelzett Ag emlékérem kapszulában (~15g/0.999/35mm) C:PP

Rufpreis:
8 000 HUF

33601.

Rufpreis:
8 000 HUF

Norvégia 1929 k. "Til minde om et besok i Hammerfest - Meridianstotten / Til minde om at - Har besteget Nordkap" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF Norway ~1929. "Til minde om et besok i Hammerfest - Meridianstotten / Til minde om at - Har besteget Nordkap" double-sided bronze commemorative medallion (45mm) C:AU,XF
33602.

Norvégia 1929 k. "Til minde om et besok i Hammerfest - Meridianstotten / Til minde om at - Har besteget Nordkap" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF
Norway ~1929. "Til minde om et besok i Hammerfest - Meridianstotten / Til minde om at - Har besteget Nordkap" double-sided bronze commemorative medallion (45mm) C:AU,XF

Rufpreis:
8 000 HUF

Olaszország / Torino 1954. "Tartományi Turisztikai Hivatal Torinóban" aranyozott bronz emlékérem, gyártói tokban. Szign.: Lorioli, Affer (70mm) T:AU Italy / Torino 1954. "Provincial Tourism Board Turin" gilt bronze commemorative medallion, in maker's case. Sign.: Lorioli, Affer (70mm) C:AU
33603.

Olaszország / Torino 1954. "Tartományi Turisztikai Hivatal Torinóban" aranyozott bronz emlékérem, gyártói tokban. Szign.: Lorioli, Affer (70mm) T:AU
Italy / Torino 1954. "Provincial Tourism Board Turin" gilt bronze commemorative medallion, in maker's case. Sign.: Lorioli, Affer (70mm) C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF

33604.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olaszország 1938. "AVXILIVM IN ADVERSIS / IX MAGGIO MDCCCXXXVIII-MCMXXXVIII - RIUNIONE ADRIATICA DI SICURTA TRIESTE" kétoldalas bronz emlékérem az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára. Szign.: Mistruzzi / Pagani (57mm) T:AU Italy 1938. "AVXILIVM IN ADVERSIS / IX MAGGIO MDCCCXXXVIII-MCMXXXVIII - RIUNIONE ADRIATICA DI SICURTA TRIESTE" two-sided bronze commemorative medallion for the occasion of 100th anniversary of the Adriatic Insurance Company. Sign: Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU
33605.

Olaszország 1938. "AVXILIVM IN ADVERSIS / IX MAGGIO MDCCCXXXVIII-MCMXXXVIII - RIUNIONE ADRIATICA DI SICURTA TRIESTE" kétoldalas bronz emlékérem az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára. Szign.: Mistruzzi / Pagani (57mm) T:AU
Italy 1938. "AVXILIVM IN ADVERSIS / IX MAGGIO MDCCCXXXVIII-MCMXXXVIII - RIUNIONE ADRIATICA DI SICURTA TRIESTE" two-sided bronze commemorative medallion for the occasion of 100th anniversary of the Adriatic Insurance Company. Sign: Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF