Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3457229
32110
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "STRIGONIUM" kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:AU, patina
3448725
32111
515
Numismatik
DN "Székelyudvarhely - A székely főváros / Vezesd még egyszer győzelemre néped - Csaba királyfi " kétoldalas bronz emlékérem, eredeti dísztokban (42,5mm) T:AU patina 3437907
32112
515
Numismatik
DN "Szent László - Budapest " egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU, pici ph.
3425005
32113
515
3200
Numismatik
DN "Tass Községért Emlékérem / 1001 " kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (98mm) T:AU
3460828
32114
515
3400
Numismatik
DN "Telihold" bronz, egyoldalas, öntött emlékérme Szign.:ZT (90mm) T: AU patina
3425813
32115
515
Numismatik
DN "TIT (Tudományos Ismeretterjesztő Társulat) 1841 " részben aranyozott fém emlékplakett (94mm) T:AU 3443012
32116
515
Numismatik
DN "Vitorlázó repülő" rátétes egyoldalas, öntött bronz emlékérem kissé kopott dísztokban (érem: 90mm ; a rátéttel együtt: 110x170mm) T:XF, a repülő ragasztása részben elengedett
3244712
32117
515
Numismatik
DN "XVI. Autójavító " öntött bronz emlékérem (90mm) T:XF
3415678
32118
515
3200
Numismatik
DN "Zalka Máté " egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (83mm) T:AU, patina
3302513
32119
515
Numismatik
DN "Összefogással a fejlődésért " egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
3438362
32120
515
Numismatik
DN (1970-1980 k.) "VÉDJÜK ÉPÍTJÜK SZOCIALISTA HAZÁNKAT MN 2986 PAKS " egyoldalas, öntött bronz plakett (73x82mm) T:XF, patina 3422970
32121
515
Numismatik
DN (1970 k.) Fővárosi Közlekedésbiztonsági Tanács "Vezess Baleset Nélkül! - FKBT " egyoldalas bronz emlékplakett bakelit alapzaton (50mm) T:AU,XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF