https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 149

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1955. "Keszthelyi Szpartakusz III.díj" kétoldalas díjérem mellszalagon (40mm) + DN "Röplabda" bronz díjérem (36mm) T:VF a Szpartakusz hátoldalon és mellszalagon tollal írt dátum és firka
1
34135.

1955. "Keszthelyi Szpartakusz III.díj" kétoldalas díjérem mellszalagon (40mm) + DN "Röplabda" bronz díjérem (36mm) T:VF a Szpartakusz hátoldalon és mellszalagon tollal írt dátum és firka

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960 k. "II. díj" kétoldalas bronz atlétikai díjérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (65mm) T:XF
1
34136.

1960 k. "II. díj" kétoldalas bronz atlétikai díjérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (65mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1962. "Csepel SC - 50 év" egyoldalas Zn emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással "Bodó Árpád Elvtársnak Kiváló eredményért." eredeti dísztokban (55mm) T:AU
1
34137.

1962. "Csepel SC - 50 év" egyoldalas Zn emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással "Bodó Árpád Elvtársnak Kiváló eredményért." eredeti dísztokban (55mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1963. "Magyar Birkózó Szövetség - Országos Bajnokság - II. O. CSB. B. CSOP. III. 1963." kétoldalas bronzozott fém díjérem füllel. Szign.: Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) (~64mm) T:VF
1
34138.

1963. "Magyar Birkózó Szövetség - Országos Bajnokság - II. O. CSB. B. CSOP. III. 1963." kétoldalas bronzozott fém díjérem füllel. Szign.: Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) (~64mm) T:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1965. Iparművész cigarettakínáló dobozka, belső oldalán zománcozott "SZEAC (Szegedi Egyetemi Athletikai Club)"címerrel és "Dr. Fragó Józsefnek a 15 éves eredményes sportmunkáért - Szeac Elnöksége" kosárlabdázó, a Magyar Főiskolai Válogatott tagja, későbbi edző (184x118x33mm) T:XF
1
34139.

1965. Iparművész cigarettakínáló dobozka, belső oldalán zománcozott "SZEAC (Szegedi Egyetemi Athletikai Club)"címerrel és "Dr. Fragó Józsefnek a 15 éves eredményes sportmunkáért - Szeac Elnöksége" kosárlabdázó, a Magyar Főiskolai Válogatott tagja, későbbi edző (184x118x33mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966" kétoldalas bronz futó emlékérem. Szign.:Kiss Nagy András (1930-1997) (52mm) T:AU
1
34140.

1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966" kétoldalas bronz futó emlékérem. Szign.:Kiss Nagy András (1930-1997) (52mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1970 k. "Emlék - Belügyminisztérium" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett olimpiai logóval, eredeti tokban (~90x104mm) T:AU (eredetileg PP)
1
34141.

1970 k. "Emlék - Belügyminisztérium" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett olimpiai logóval, eredeti tokban (~90x104mm) T:AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1971. "VII. Nyári Úttörő Olimpia - Miskolc" egyoldalas bronz emlékplakett (73x120,5mm) T:AU, patina
1
34142.

1971. "VII. Nyári Úttörő Olimpia - Miskolc" egyoldalas bronz emlékplakett (73x120,5mm) T:AU, patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1974. "Az FTC (Ferencváros, Fradi) fennállásának 75. évfordulója alkalmából / Erkölcs - Erő - Egyetértés" kétoldalas Al zseton T:AU
1
34143.

1974. "Az FTC (Ferencváros, Fradi) fennállásának 75. évfordulója alkalmából / Erkölcs - Erő - Egyetértés" kétoldalas Al zseton T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
8
 
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
1
34144.

1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
34145.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-
1
34146.

1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse