Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3438035
34123
515
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1948. "Bank Sport Központ 1948 - Alapítva 1912 " kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán a klub címerével és "1848 - 1948 TEKE II. " gravírozással. Szign.: MF (38mm) T:AU
3460305
34124
515
Numismatik
1948. "XIV. nyári Olimpiai Játékok London" aranyozott Zn emlékérem a magyar résztvevők névsorával (40mm) T:XF,VF kopott aranyozás
3460307
34125
515
Numismatik
1948. "XIV. nyári Olimpiai Játékok London" ezüstözött Zn emlékérem a magyar résztvevők névsorával (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
3388110
34126
515
Numismatik
3443946
34127
515
Numismatik
1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata " zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (rajta utólag ráragasztott "1956") T:AU NMK 506
3438223
34128
515
Numismatik
1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - NB II CSB. II 195 0" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (50mm) T:VF, patina, peremhiba, ezüstözés kopás
3392529
34129
515
Numismatik
1950 k. "Olimpia" részben festett bronz jelvény, hátoldalán "Vincze D" szignóval (2db) T:AU,XF
3438440
34130
515
Numismatik
1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4. " kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (65mm) T:XF
3480722
34131
515
2200
Numismatik
1953. "A Magyar Népköztársaság Bajnoka - 1953 / OTSB (Országos Testnevelési és Sportbizottság)" kétoldalas, ezüstözött bronz díjjelvény szalagon, "Balatoni távúszó bajn. n. cs. I. " gravírozással (30mm) T:AU,XF patina 3438372
34132
515
Numismatik
1953. "I. díj" kétoldalas bronz atlétikai díjérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (65mm) T:XF
3461308
34133
515
Numismatik
1953. "Petőfi Sportegyesület " kétoldalas bronz díjérem füllel, "Spartakiád 1953. III." gravírozással. Szign.: Törzsök Károly (1906-1964) (47x59mm) T:XF patina
3441188
34134
515
Numismatik
1955. "A Magyar Népköztársaság Ifjúsági Bajnoka " kétoldalas bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "N. IFJ. NYOLCAS III" gravírozással. Szign.: "B.FARKAS" T:VF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF