Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 149

1948. "Bank Sport Központ 1948 - Alapítva 1912" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán a klub címerével és "1848 - 1948 TEKE II." gravírozással. Szign.: MF (38mm) T:AU
34123.

Rufpreis:
2 000 HUF

1948. "XIV. nyári Olimpiai Játékok London" aranyozott Zn emlékérem a magyar résztvevők névsorával (40mm) T:XF,VF kopott aranyozás
34124.

Rufpreis:
4 000 HUF

1948. "XIV. nyári Olimpiai Játékok London" ezüstözött Zn emlékérem a magyar résztvevők névsorával (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
34125.

Rufpreis:
4 000 HUF

34126.

Rufpreis:
10 000 HUF

1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (rajta utólag ráragasztott "1956") T:AU NMK 506
34127.

1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (rajta utólag ráragasztott "1956") T:AU
NMK 506

Rufpreis:
4 000 HUF

1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - NB II CSB. II 1950" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (50mm) T:VF, patina, peremhiba, ezüstözés kopás
34128.

Rufpreis:
1 800 HUF

1950 k. "Olimpia" részben festett bronz jelvény, hátoldalán "Vincze D" szignóval (2db) T:AU,XF
34129.

Rufpreis:
1 600 HUF

1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (65mm) T:XF
34130.

Rufpreis:
1 800 HUF

1953. "A Magyar Népköztársaság Bajnoka - 1953 / OTSB (Országos Testnevelési és Sportbizottság)" kétoldalas, ezüstözött bronz díjjelvény szalagon, "Balatoni távúszó bajn. n. cs. I." gravírozással (30mm) T:AU,XF patina
34131.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1953. "I. díj" kétoldalas bronz atlétikai díjérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (65mm) T:XF
34132.

Rufpreis:
2 000 HUF

1953. "Petőfi Sportegyesület" kétoldalas bronz díjérem füllel, "Spartakiád 1953. III." gravírozással. Szign.: Törzsök Károly (1906-1964) (47x59mm) T:XF patina
34133.

Rufpreis:
3 000 HUF

1955. "A Magyar Népköztársaság Ifjúsági Bajnoka" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "N. IFJ. NYOLCAS III" gravírozással. Szign.: "B.FARKAS" T:VF
34134.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF