Numismatische losen zu günstigen rufpreisen

Zahl der Lose: 18

Bulgária 1982. 10L Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982 - Spanyolország" kapszulában T:UNC (eredetileg PP) Bulgaria 1982. 10 Leva Ag "1982 World Cup - Spain" in capsule C:UNC (originally PP) Krause KM#143
30012.

Bulgária 1982. 10L Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982 - Spanyolország" kapszulában T:UNC (eredetileg PP)
Bulgaria 1982. 10 Leva Ag "1982 World Cup - Spain" in capsule C:UNC (originally PP)
Krause KM#143

Rufpreis:
1 000 HUF
26

Fritz Mihály (1947-) 2003. "MÉE Kaposvár - 33. Vándorgyűlés / Csiky Gergely a színház névadója" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,45g/0.925/42,5mm) T:PP
30013.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,46g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
30014.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orosz Birodalom 1755. "Gróf galántai Esterházy Miklós megkapja a Szent András-rendet" bronz emlékérem. Szign.: Friedrich Wilhelm Dubut (107,54g/64mm) T:VF ph., patina Russian Empire 1755. "Order of St Andrew to Count Nikolaus Esterhazy de Galantha" bronze commemorative medallion. "NIC COM ESTERHASY A GALANTHA COR HVNG CVSTOS / SS CAES ET REG M M ORATOR - AD IMP RVTH M EQVES S ANDR - INAVGVRATVS PETROPOLI - DIE XXX NOV A MDCCLV". Sign.: Friedrich Wilhelm Dubut (107,54g/64mm) C:VF edge error, patina
30015.

Orosz Birodalom 1755. "Gróf galántai Esterházy Miklós megkapja a Szent András-rendet" bronz emlékérem. Szign.: Friedrich Wilhelm Dubut (107,54g/64mm) T:VF ph., patina
Russian Empire 1755. "Order of St Andrew to Count Nikolaus Esterhazy de Galantha" bronze commemorative medallion. "NIC COM ESTERHASY A GALANTHA COR HVNG CVSTOS / SS CAES ET REG M M ORATOR - AD IMP RVTH M EQVES S ANDR - INAVGVRATVS PETROPOLI - DIE XXX NOV A MDCCLV". Sign.: Friedrich Wilhelm Dubut (107,54g/64mm) C:VF edge error, patina

Rufpreis:
1 000 HUF
27

Szlovákia 1996. 200K Ag "Olimpiai Játékok" T:AU Slovakia 1996. 200 Korun Ag "Olympic Games" C:AU Krause KM#31
30016.

Szlovákia 1996. 200K Ag "Olimpiai Játékok" T:AU
Slovakia 1996. 200 Korun Ag "Olympic Games" C:AU
Krause KM#31

Rufpreis:
1 000 HUF
19

15db-os, főleg magyar Pengő és Forint bankjegytétel, közte 2006. 500Ft "1956-os forradalom" "EB, EC" (3db) + Csehország 1994. 50K T:AU-F szép papír
30017.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF