https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Numismatische Dokumente und Briefe

Zahl der Lose: 17

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1927. "Magyarország koronajegyei [Magyarország nehéz idejéből 1914 - 1927]" drágulási táblázat 57 termék szolgáltatás áraiból, nyomta Ifj. Kellner Ernő. Erősen körbevágva, szakadással, lyukasztással
1
30100.

1927. "Magyarország koronajegyei [Magyarország nehéz idejéből 1914 - 1927]" drágulási táblázat 57 termék szolgáltatás áraiból, nyomta Ifj. Kellner Ernő. Erősen körbevágva, szakadással, lyukasztással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1932. Békéscsaba ",,TAKARÉKOSSÁG'' központi irodájának vásárlási könyvecskéje" könyvecske száma: 3031. Névre szólóan kitöltve, klf leírásokkal, feljegyzésekkel + 1920. 50f illetékbélyeggel + 1943. "Továbbvásárlási lap" kitöltve. T:VF, ázásfolt
1
30101.

1932. Békéscsaba ",,TAKARÉKOSSÁG'' központi irodájának vásárlási könyvecskéje" könyvecske száma: 3031. Névre szólóan kitöltve, klf leírásokkal, feljegyzésekkel + 1920. 50f illetékbélyeggel + 1943. "Továbbvásárlási lap" kitöltve. T:VF, ázásfolt

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. 19db különféle, használatlan pengő és adópengő címletű váltó, törvénykezési és okirati illetékbélyeg T:AU-XF Hungary 1934. 19pcs of different and unused bill, juridical and document stamps in pengő and adópengő denomination C:AU-XF
1
30102.

1934. 19db különféle, használatlan pengő és adópengő címletű váltó, törvénykezési és okirati illetékbélyeg T:AU-XF
Hungary 1934. 19pcs of different and unused bill, juridical and document stamps in pengő and adópengő denomination C:AU-XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1939. Békéscsaba ",,CSABA'' Hiteliroda Kft" könyvecskéje névre szólóan kitöltve, a kötelékbe tartozó cégek névsorával, feljegyzésekkel, bélyegzésekkel. Könyvecske száma: 7227. + 1934. 50f illetékbélyeggel T:VF, ázásnyom, a borító elválik
1
30103.

1939. Békéscsaba ",,CSABA'' Hiteliroda Kft" könyvecskéje névre szólóan kitöltve, a kötelékbe tartozó cégek névsorával, feljegyzésekkel, bélyegzésekkel. Könyvecske száma: 7227. + 1934. 50f illetékbélyeggel T:VF, ázásnyom, a borító elválik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943. 1000P "Szálasi-kiadás" kiadatlan bankjegy aranyozott Cu nyomólemez gyártásához készített véset pozitív lemeze (magaslemez), Horváth Endre tervei alapján, üvegezett keretben (86x179mm) R! /  Hungary 1943. 1000 Pengő "Szálasi issue" gilt Cu positive printing plate of the officially unissued banknote in a glazed frame. Artist: Endre Horváth (86x179mm) RARE!
1
30104.

1943. 1000P "Szálasi-kiadás" kiadatlan bankjegy aranyozott Cu nyomólemez gyártásához készített véset pozitív lemeze (magaslemez), Horváth Endre tervei alapján, üvegezett keretben (86x179mm) R! / Hungary 1943. 1000 Pengő "Szálasi issue" gilt Cu positive printing plate of the officially unissued banknote in a glazed frame. Artist: Endre Horváth (86x179mm) RARE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1970 k. Kupa Mihály (1941-2024) Közgazdász, numizmatikus és pénzügyminiszter 11 db levele autográf aláírással, pénzgyűjtés témában.
1
30105.

1970 k. Kupa Mihály (1941-2024) Közgazdász, numizmatikus és pénzügyminiszter 11 db levele autográf aláírással, pénzgyűjtés témában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1980 k. "Magyar Nemzeti Bank - Külföldi bankjegyminták" műbőr gyűrűs katalógus három kötetben, fekete-fehér képekkel
1
30106.

1980 k. "Magyar Nemzeti Bank - Külföldi bankjegyminták" műbőr gyűrűs katalógus három kötetben, fekete-fehér képekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2012. "Besenyő Pénz" 1db vegafood italkupon + 2017. 10.000.000Ft "köszpénz" fantázia bankjegy az MKKP elnöke, Kovács Gergely arcképével + DN 27.000Ft "Ugorj szintet 2 hét alatt!" reklám pénz T:XF-VG
1
30107.

2012. "Besenyő Pénz" 1db vegafood italkupon + 2017. 10.000.000Ft "köszpénz" fantázia bankjegy az MKKP elnöke, Kovács Gergely arcképével + DN 27.000Ft "Ugorj szintet 2 hét alatt!" reklám pénz T:XF-VG

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2016. "NUMMULITES PERFORATUS - Szt. László pénze kövület" 1db eocén kori ősmaradvány, magyar nyelvű tájékoztató lappal (Budapest Show 31. Nemzetközi Ásványbörze, Ékszerkiállítás és Gyöngyfesztivál Vasúttörténeti Park 2016. augusztus 26-27-28.) 2016. "NUMMULITES PERFORATUS - Saint Ladislaus' coin" 1pc of Eocene Epoch fossils with Hungarian language information sheet
1
30108.

2016. "NUMMULITES PERFORATUS - Szt. László pénze kövület" 1db eocén kori ősmaradvány, magyar nyelvű tájékoztató lappal (Budapest Show 31. Nemzetközi Ásványbörze, Ékszerkiállítás és Gyöngyfesztivál Vasúttörténeti Park 2016. augusztus 26-27-28.)
2016. "NUMMULITES PERFORATUS - Saint Ladislaus' coin" 1pc of Eocene Epoch fossils with Hungarian language information sheet

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Amerikai Egyesült Államok DN(~1980) műanyag miniatűr dolláros kulcstartó, használt de jó állapotban (~36x84mm)  USA ND(~1980) vintage keychain with plastic dollar miniatures, used but in good condition (~36x84mm)
1
30109.

Amerikai Egyesült Államok DN(~1980) műanyag miniatűr dolláros kulcstartó, használt de jó állapotban (~36x84mm)
USA ND(~1980) vintage keychain with plastic dollar miniatures, used but in good condition (~36x84mm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria "Császári és Udvari Beszállító" Cu-Zn kabátgomb (29mm) T:VF letört fül Austria "K. K. (Kaiserlicher und Königlicher) Hoflieferanten" Cu-Zn coat button C:VF missing ear
1
30110.

Ausztria "Császári és Udvari Beszállító" Cu-Zn kabátgomb (29mm) T:VF letört fül Austria "K. K. (Kaiserlicher und Königlicher) Hoflieferanten" Cu-Zn coat button C:VF missing ear

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország 1764. "A Metzi Katedrális kapujának felújítására". Szign.: Jean Duvivier (1687-1761) emlékérem hátlapi negatív képe tajtékkőbe vésve (42mm) T:XF ph. France 1764. "For the Renovation of the Portal of the Cathedral of Metz". Sign.: Jean Duvivier (1687-1761) commemorative medallion's negativ of the back in pumice. "OB RESTIT IN URBEM ET AN 1744 OPT PRINC SALUTEM - PORTICUM - AEDIS S. STEPH - AB ECCLES - METEN - DECR. ET INCHOATAM - REX - OPIS DIVINAE MEMOR - IMPENSA SUA - PERFECIT - CURANT. MARESC. DUC DETREES - PRAEF. PROV. ANNO 1764." (42mm) C:XF edge errors
1
30111.

Franciaország 1764. "A Metzi Katedrális kapujának felújítására". Szign.: Jean Duvivier (1687-1761) emlékérem hátlapi negatív képe tajtékkőbe vésve (42mm) T:XF ph.
France 1764. "For the Renovation of the Portal of the Cathedral of Metz". Sign.: Jean Duvivier (1687-1761) commemorative medallion's negativ of the back in pumice. "OB RESTIT IN URBEM ET AN 1744 OPT PRINC SALUTEM - PORTICUM - AEDIS S. STEPH - AB ECCLES - METEN - DECR. ET INCHOATAM - REX - OPIS DIVINAE MEMOR - IMPENSA SUA - PERFECIT - CURANT. MARESC. DUC DETREES - PRAEF. PROV. ANNO 1764." (42mm) C:XF edge errors

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
9
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse