https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 116

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1978. "Az őszirózsás forradalom 60. évfordulója" nagyméretű öntött bronz plakett (147x220mm) T:AU
1
33802.

1978. "Az őszirózsás forradalom 60. évfordulója" nagyméretű öntött bronz plakett (147x220mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1979. "A Pajzs '79 gyakorlat politikai munkájának segítéséért köszönetét fejezi ki, a Seregtest Katonatanácsa és Pártbizottsága" egyoldalas bronz lemezplakett filc borítású fa talpon (225x152mm) T:XF
1
33803.

1979. "A Pajzs '79 gyakorlat politikai munkájának segítéséért köszönetét fejezi ki, a Seregtest Katonatanácsa és Pártbizottsága" egyoldalas bronz lemezplakett filc borítású fa talpon (225x152mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980 "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés , sérült dobozában (függesztő karika hiányzik)T.:XF (hátulján oxidáció)
1
33804.

1980 "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés , sérült dobozában (függesztő karika hiányzik)T.:XF (hátulján oxidáció)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980 k. "Magyar Néphadsereg 4891 - Zalaegerszeg" a 8. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokság öntött, kétoldalas bronz plakettje (81mm) T:AU
1
33805.

1980 k. "Magyar Néphadsereg 4891 - Zalaegerszeg" a 8. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokság öntött, kétoldalas bronz plakettje (81mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1983. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" bronz kitüntetés, aranyozás és fül nélkül, dísztokban (36mm) T:UNC,AU kis ph. NMK 657.var
1
33806.

1983. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" bronz kitüntetés, aranyozás és fül nélkül, dísztokban (36mm) T:UNC,AU kis ph. NMK 657.var

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.
1
33807.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991. "Magyar Köztársasági Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött bronz kitüntetés szalagsávval és rozettával, eredeti tokban T:UNC Hungary 1991. "Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated bronze decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC
1
33808.

1991. "Magyar Köztársasági Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött bronz kitüntetés szalagsávval és rozettával, eredeti tokban T:UNC
Hungary 1991. "Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated bronze decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1992. "A Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya" zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:AU Hungary 1992. "Title of Merit 'For Defence', 3rd Grade" enamelled silvered decoration with ribbon in original case C:AU NMK 793.
1
33809.

1992. "A Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya" zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:AU
Hungary 1992. "Title of Merit 'For Defence', 3rd Grade" enamelled silvered decoration with ribbon in original case C:AU
NMK 793.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1994. "A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (65mm) T:AU
1
33810.

1994. "A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (65mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF
1
33811.

1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2014. "ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Várhelyi György (1942- ) (74mm) T:AU
1
33812.

2014. "ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Várhelyi György (1942- ) (74mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ausztria 1914. "Erzherzog Friedrich Herzog von Teschen Feldmarschall / ...Soldaten! Ihr habt mir durch euren unvergleichlichen heldenmut die höchste militärische würde erkäpft.. Zum 8. Dezember 1914 Silbernes Kreuz Teschen" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Helene Scholz (50mm) T:XF,VF ly. Austria 1914. "Erzherzog Friedrich Herzog von Teschen Feldmarschall / ...Soldaten! Ihr habt mir durch euren unvergleichlichen heldenmut die höchste militärische würde erkäpft.. Zum 8. Dezember 1914 Silbernes Kreuz Teschen" doubles-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Helene Scholz (50mm) C:XF,VF hole
1
33813.

Ausztria 1914. "Erzherzog Friedrich Herzog von Teschen Feldmarschall / ...Soldaten! Ihr habt mir durch euren unvergleichlichen heldenmut die höchste militärische würde erkäpft.. Zum 8. Dezember 1914 Silbernes Kreuz Teschen" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Helene Scholz (50mm) T:XF,VF ly.
Austria 1914. "Erzherzog Friedrich Herzog von Teschen Feldmarschall / ...Soldaten! Ihr habt mir durch euren unvergleichlichen heldenmut die höchste militärische würde erkäpft.. Zum 8. Dezember 1914 Silbernes Kreuz Teschen" doubles-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Helene Scholz (50mm) C:XF,VF hole

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse