33740.
Militaria
30 000 HUF
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés női csokorszalaggal, "BBA" gyártói jelzéssel T:VF sérült, hátoldali medál hiányzik, kis zománchiba
Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration with women's bouquet ribbon, with maker's mark "BBA" C:VF damaged, medal missing from tha back, small enamel error
NMK 283