1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Numismatik/Militaria~1321/1890-Bronz-Katonai-Erdemerem-aranyozott-bronz-kituntetes-mellszalag-nelkul-T-XF-kopott~II3464024
3464024
33731
515
22000
Military
Numismatik
Rufpreis:
22 000 HUF 59,62 EUR , 68,75 USD
Beschreibung: 1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating
NMK 244
: ttg