Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD

Beschreibung:

vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Modiano Páratlan és jó. Reklám plakát terv Akvarell, papír, jelzett 17 x 25 cm

Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano . Advertising poster design Watercolor, paper. 17 x 25 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb