vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Modiano Páratlan és jó. Reklám plakát... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~73/vitez-Pataky-Ferenc-1897-1962-Modiano-Paratlan-es-jo-Reklam-plakat-terv-Akvarell-papir-~II3477147
3477147
17642
515
Advertisement
Rufpreis:
10 000 HUF 27,10 EUR , 31,25 USD
Beschreibung: vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Modiano Páratlan és jó. Reklám plakát terv Akvarell, papír, jelzett 17 x 25 cm
Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano . Advertising poster design Watercolor, paper. 17 x 25 cm
: ekb