Girolamo Carattoni (1749 k.-1809 k.): XV. és XVI. sz. érmék (numizmati... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Stich~70/Girolamo-Carattoni-1749-k-1809-k-XV-es-XVI-sz-ermek-numizmatikai-temaju-abrazolas~II3356410
3356410
16496
515
Engravings
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung:
Girolamo Carattoni (1749 k.-1809 k.): XV. és XVI. sz. érmék (numizmatikai témájú ábrázolás). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Bal felső sarkában sérült.
28,5x19,5 cm
: ekb