Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

1782 Pierre-Antoine Baudouin (1723-1769) után Pierre-Philippe Choffard (1730-1809) metszése: Marchez tout doux, parlez tout bas (erotikus jelenet). Színezett rézmetszet, papír, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 40x28,5 cm, keret: 55x39,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni