13664.
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
55 000 HUF
149,05 EUR, 171,88 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.