13629.
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt törölközővel. Terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 38,5 cm