18112.
Musik, Noten, Instrumenten
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Culver, Charles A.: Musical Acoustics. New York, Toronto, London: 1956, McGraw-Hill. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.