18134.
Musik, Noten, Instrumenten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Chován Kálmán: A zongorajáték módszertana (methodika) mint nevelési eszköz. Bp., 1905, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, kissé kopottas állapotban.