16326.
Historische Dokumenten, Handschriften
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
1944-1945 Salgótarján, a háborúba behívott katona feleségének naplója, férjének címzett, levélszerű bejegyzésekkel, több mint 100 beírt oldalon, érdekes tartalommal. Az utolsó bejegyzés 1945.X.30-ra datálva: ,,Isten hozott ma nagy örömünkre s szeretettel átadom feljegyzéseimet. Katkád". Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.