Maurice Legendre: Paris, L'Arc de Triomphe. Nyomat, papír, jelzett a n... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~92/Maurice-Legendre-Paris-LArc-de-Triomphe-Nyomat-papir-jelzett-a-nyomaton-paszpartuban-~II3483084
3483084
14164
515
Flea Market
Beschreibung: Maurice Legendre: Paris, L'Arc de Triomphe. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett keretben, látható: 26x34 cm, külső méret: 40x50 cm
: kni