Heinrich Lefler (1863-1919): Szecessziós illusztrációk, litográfia, pa... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~83/Heinrich-Lefler-1863-1919-Szecesszios-illusztraciok-litografia-papir-modern-kepkeretben-~II3481520
3481520
18760
515
Printed Materials
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Heinrich Lefler (1863-1919): Szecessziós illusztrációk, litográfia, papír, modern képkeretben, látható: 29,5x21,5 cm, külső méret: 42x32 cm
: tg