XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~85/XIX-sz-Jelzes-nelkul-Miniatura-akvarell-karton-4x5-cm-csont-es-rez-keretben-9x8-cm-~II2124887
2124887
13515
515
Antique
Rufpreis:
16 000 HUF 43,36 EUR , 50,00 USD
Beschreibung: XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm.
: tánczos_gábor