1680/1690 Augsburgi ezüst (Ag) barokk kupa. Augsburgi hitelesítő jellel, BP mesterjeggyel jelzett. Két csíkban kopott aranyozással, csíkozásokkal kidolgozott felfelé szélesedő test, m: 8,5 cm, 114g