https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 729

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
ca 1880-1900 4 db nagy csoportkép fotó, némelyik feliratozott Zólyom, stb 33x26 cm
1
17392.

ca 1880-1900 4 db nagy csoportkép fotó, némelyik feliratozott Zólyom, stb 33x26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
ca 1940 Fotós hagyaték, gyűjtemény. egy nagy filmtekercs tartó dobozban, több száz kép, negatív: művészi fotók, strand fotók vegyesen, némelyik albumban, sok diakép és negatív.
1
17393.

ca 1940 Fotós hagyaték, gyűjtemény. egy nagy filmtekercs tartó dobozban, több száz kép, negatív: művészi fotók, strand fotók vegyesen, némelyik albumban, sok diakép és negatív.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Dali, Salvador (1904-1989) katalán - spanyol szürrealista festőművészről eltérő időben készült felvételek, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x21 cm
1
17394.

Dali, Salvador (1904-1989) katalán - spanyol szürrealista festőművészről eltérő időben készült felvételek, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1929 Moholy-Nagy László (1895-1946) magyar - amerikai fotográfus kollázsai, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
1
17395.

cca 1929 Moholy-Nagy László (1895-1946) magyar - amerikai fotográfus kollázsai, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő (1879-1958) gépészmérnök, feltaláló családi fotóhagyatéka, többségében portrék és csoportképek, össz. kb. 60 db. Kisebb részben keményhátú fotók, többségében fotólapok. Keményhátú fotók neves budapesti műteremből (Erdélyi és Goszleth) és egy ritka "Rákos-forma" (Rákos ezelőtt Kozmata). Néhány kevés darabon Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő autográf aláírásával. 8x4,5 és 20,5x11 cm közti méretekben. Kisebb méretű kartondobozban
1
17396.

Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő (1879-1958) gépészmérnök, feltaláló családi fotóhagyatéka, többségében portrék és csoportképek, össz. kb. 60 db. Kisebb részben keményhátú fotók, többségében fotólapok. Keményhátú fotók neves budapesti műteremből (Erdélyi és Goszleth) és egy ritka "Rákos-forma" (Rákos ezelőtt Kozmata). Néhány kevés darabon Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő autográf aláírásával. 8x4,5 és 20,5x11 cm közti méretekben. Kisebb méretű kartondobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Óriási fotó tétel egy cipősdoboznyi régi és modern fotó, fotólap ca 1890-1960 több száz darab, sok érdekességgel: katonai, városképes, stb
1
17397.

Óriási fotó tétel egy cipősdoboznyi régi és modern fotó, fotólap ca 1890-1960 több száz darab, sok érdekességgel: katonai, városképes, stb

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
9
 
Kb 50 db vizitkártya és kabinetfotóból álló tétel, benne sok érdekes műtermmel az 1860-as évektől vegyes állapotban
1
17398.

Kb 50 db vizitkártya és kabinetfotóból álló tétel, benne sok érdekes műtermmel az 1860-as évektől vegyes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm
1
17399.

cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 3 darab táblafotó + egy csoportkép, 16x22 cm
1
17400.

cca 1930 3 darab táblafotó + egy csoportkép, 16x22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm
1
17401.

cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1920-1960 Vegyes fotó tétel, benne régi képektől a modern iskolai tablókig, vegyes méretben
1
17402.

ca 1920-1960 Vegyes fotó tétel, benne régi képektől a modern iskolai tablókig, vegyes méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1930 A Budapest Cipész mesterek szakegyesületének alapító és vezető tagjai. Nagy méretű tabló kartonon 33x25 cm
1
17403.

1930 A Budapest Cipész mesterek szakegyesületének alapító és vezető tagjai. Nagy méretű tabló kartonon 33x25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse