https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 729

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1935-1938 Dulovits Jenő (1903-1972): Lánchíd, Budapest, hátoldalon feliratozott fotó, 23×17 cm
1
16702.

cca 1935-1938 Dulovits Jenő (1903-1972): Lánchíd, Budapest, hátoldalon feliratozott fotó, 23×17 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1945 Szendrő István (1908-2000): Balerina felhők alatt, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm
1
16703.

1945 Szendrő István (1908-2000): Balerina felhők alatt, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Győri út és Csörsz utca sarka, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm
1
16704.

1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Győri út és Csörsz utca sarka, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, ostrom után a Déli pályaudvar környéke, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm
1
16705.

1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, ostrom után a Déli pályaudvar környéke, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1940 Szendrő István (1908-2000): Erdély, Inatelki népviselet, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm
1
16706.

cca 1940 Szendrő István (1908-2000): Erdély, Inatelki népviselet, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1930 Orphanidesz János (1876-1939): Kápolna Vecsera bárónő temetőjéből jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 17x25 cm, papírméret 25x36 cm
1
16707.

ca 1930 Orphanidesz János (1876-1939): Kápolna Vecsera bárónő temetőjéből jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 17x25 cm, papírméret 25x36 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1934 Orphanidesz János (1876-1939): Alpokban sífutók. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 17x23 cm, papírméret 28x38 cm
1
16708.

1934 Orphanidesz János (1876-1939): Alpokban sífutók. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 17x23 cm, papírméret 28x38 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
G. Szántó András (1937-2002): Szobor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26,5 cm
1
16710.

G. Szántó András (1937-2002): Szobor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
1
16711.

Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
1
16712.

Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
1
16713.

Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
1
16714.

Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse