cca 1894 Strasbourg (Strassburg), leporelló 11 db keményhátú fotóval (hiányos), Römmler & Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, ázásnyomokkal, a leporelló sérült, több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm
cca 1895 Drezda (Dresden), leporelló 20 db keményhátú fotóval, Römmler & Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, kisebb ázásnyomokkal, a leporelló több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm