Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műsz... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Bucher/Bucher-Technik~625/Ternai-Zoltan-A-motorkerekpar-szerkezete-es-kezelese-Bp-1955-Muszaki-Konyvkiado-Kiadoi~II3477914
3477914
21150
515
Books: Technics
Beschreibung: Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
: bk