19367.
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Reclus, Élisée: A hegyek története. Bp., 1891, Természettudományi Könyvkiadói Vállalat. Kiadói foltos egészvászon kötés, kopottas állapotban.