19383.
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., [1942], Közérdekű Könyvkiadó Vállalat, 484 p.+ (személyi adattár) 139 p.+ (hirdetések) (18) p. Egészvászon-kötésben, viseltes borÃtóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány sérült lappal.