19388.
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Barcza Gedeon: Sakkvilágbajnok-jelöltek versenye Budapest 1950. Bp., Sportlap- és Könyvkiadó Vállalat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.