19351.
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
1952-1954 A Képes Sport teljes évfolyama: I. évf. 1-33. sz., 1954. május 18. - december 28. + Diadal Helsinkiben c. olimpiai kiadvány, egy kötetben. Egészvászon-kötésben, néhány lapon kivágásból eredő hiánnyal.