Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Smith Ádám: Vizsgálódás a nemzeti vagyonosság természetéről és okairól. I-III. köt. [Egy kötetben.] 5 kötetben lenne teljes. Ford.: Enyedi Lukács és Pólya Jakab. Kautz Gyula bevezetésével. Nemzetgazdasági Írók Tára. Bp., 1891-1892., Pallas, LXXV+376;+4+235+III+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni