Bücher: Sci-fi, Fantasy, und Rollenspiel Bücher

Zahl der Lose: 19

3 db könyv - Dahl: Utazás egy házmesteri fülke körül. Bp., Pantheon. + Manddelstamm: Hollywood. Bp., 1927, Pantheon. + Dupuy-Mazuel: A sakkjátékos. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói papír és egészvászon kötés, kötetenként változó állapotban.
21636.

Rufpreis:
3 000 HUF

9 db könyv - Stanislaw Lem: Summa technologiae; Isaac Asimov: Második alapítvány; Borges: Körkörös romok; Sztrugackij: Egymilliárd évvel a világvége előtt; Vonnegut: Utópia 14; Mary Shelley: Frankenstein; Zsoldos Péter: Az utolsó kísértés; Hackett: A negyedik gyarmat; Never Boy. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
21637.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fouchariére és Bringer: Ha nagyjaink visszatérnek. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21638.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szini Gyula: Homo doktor kísérlete. Bp., Pantheon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21639.

Rufpreis:
2 000 HUF

Benoit, Pierre: Atlantis. Bp., Dick Manó. Kiadói papírkötés ragasztott, kopottas állapotban.
21640.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ráth Végh István: Az ércmadár. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21641.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paul Monette: a Ragadozó. Fabula, é.n., papírkötés.
21642.

Rufpreis:
1 600 HUF

Darren Shan: A hajnal gyilkosai. Darren Shan regényes története. Ford.: F. Nagy Piroska. Vámpír Könyvek 9. Bp., 2005, Móra. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21643.

Rufpreis:
2 800 HUF

Elisabetta Gnone: Fairy Oak 2. - A sötétség bűvölete. Bp., 2010. Könyvmolyképző Kiadó Kft. Második, javított kiadás. 339 + 4 p. Kiadói kartonált papírkötésben
21644.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

4 db könyv - A kardok ereje, Alkonyharcos, Conan a barbár, Amazonkirályfi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21645.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db könyv - A halál havában; Ayesha; A szigetvilág varázslója; Hegylakó. Kiadói papírkötés, jó és kissé kopottas állapotban.
21646.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mircea Eliade: Különös kalandok. Kozmosz Könyvek, 1976 Kiadói papírkötésben
21647.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF