19104.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Viczián Ede: Magyarország vízierői. A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványai 1913. 11. sz. Bp., 1913, Pallas-ny., 315+(3) p.+ 4 melléklet. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.