19233.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Tömöry Lajos: Hajdúszovát gazdasági földrajza a XVII. század közepe óta. Közlemények a Debreceni Tisza István Tudományegyetem Földrajzi IntézetébÅ‘l 12. sz. Debrecen, 1942, (Beke Zoltán-ny.), 64 p. Kiadói papÃrkötés, tulajdonosi bélyegzÅ‘vel.