Perényi József: Csepel. Sajtó alá rendezte: Dr. Ladányi Miksa. Koncz János előszavával. Bp., 1934., Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala, (Bp. - Cegléd, Sárik Gyula és Géza-ny.), 192 p. + 6 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Popper és Csasznik-kötés, kopott borítóval.