19277.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Hesse-Wartegg, Ernst von: Die Wunder der Welt. Band II. Amerika und Europa. Stuttgart, 1920, Union Dt. Verlagsgesellschaft. Kiadói egészvászon kötés, címlap hiányzik, sérült, javított lapok és kötés, kopottas állapotban.