19226.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Első kiadás. Gazdag képanyaggal, kihajtható táblákkal, térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, Ex libris Dr. Bátori Mária.