19141.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Dr. Baranyay József: Fejedelemjárás Komárom megyében. Bp., 1912, ifj. Nagel Ottó. Kiadói foltos egészvászon kötés, kopottas állapotban.