Bücher: Pferde

Zahl der Lose: 6

Lovardák, istállók tervezése, építése. Ford.: Agócs Mónika, Radnai Imre. Lovasakadémia 9. Bp., [2003], Mezőgazda, 137+[3] p. Kiadói kartonált papírkötés.
20914.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ellenberger, [Wilhelm] - Baum, [Hermann Alois]: Topographische Anatomie des Pferdes. Mit besonderer Berücksichtigung der tierärztlichen Praxis. Erster Teil. Die Gliedmassen. Berlin, 1893, Paul Parey, XIX+[1]+280+[4] p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
20915.

Rufpreis:
4 000 HUF

Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. + Magyar lótenyésztés 1945-1980. Főszerk.: Moldován Tamás. Bp., 1980, IPV. Kiadói papírkötés.
20916.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Lestyán Sándor: Gróf Sándor Móric, az Ördöglovas. 38 képpel. Bp., [1942.], Dr. Vajna és Bokor, (Athenaeum-ny.), 1 (címkép) t. + [3]-46 p. + 15 (14 kétoldalas) t. + 1 hasonmás (kétleveles) t. Gróf Sándor Móric (1805-1878), az "ördöglovas" bravúrjairól különböző helyeken, több nyelven jelentek meg kiadványok. Ezek többnyire abban közösek, hogy a gróf udvari festője - Johann Erdmann Gottlieb Prestel - festményeinek reprodukcióit tartalmazzák. A festő legtöbbször részese és elszenvedője is volt a megfestett kalandoknak. Kötetünk a jeles lovas akrobata és főrend élettörténetét beszéli el. A munka 1942-ben két ízben is megjelent, példányunk a második kiadásból származik. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
20917.

Lestyán Sándor: Gróf Sándor Móric, az Ördöglovas. 38 képpel.
Bp., [1942.], Dr. Vajna és Bokor, (Athenaeum-ny.), 1 (címkép) t. + [3]-46 p. + 15 (14 kétoldalas) t. + 1 hasonmás (kétleveles) t.
Gróf Sándor Móric (1805-1878), az "ördöglovas" bravúrjairól különböző helyeken, több nyelven jelentek meg kiadványok. Ezek többnyire abban közösek, hogy a gróf udvari festője - Johann Erdmann Gottlieb Prestel - festményeinek reprodukcióit tartalmazzák. A festő legtöbbször részese és elszenvedője is volt a megfestett kalandoknak. Kötetünk a jeles lovas akrobata és főrend élettörténetét beszéli el. A munka 1942-ben két ízben is megjelent, példányunk a második kiadásból származik. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Elwyn Hartley Ewards: Arany lovaskönyv. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
20918.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lovasszótár. Összeállította: dr. Radnai Endre. 2006, Mezőgazda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20919.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF