Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 61

Dr. Deme Zoltán: Debreceni műhelymunkák (minikönyv) 1985 Aranyozott műbőr kötésben
21517.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jewish stars of the music world. Compiled by József Mautner. Kaposvár, 1989, nyn. Angol nyelvű minikönyv. Kiadói nyl-kötés. + Héber nyelvű minikönyv.
21518.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

Mihail Gorbacsov: A szovjet nép halhatatlan hőstette. [Bp.], 1985, Kossuth. Megjelent 2500 példányban, ebből 500 példány számozva. De ez számozatlan. Kiadói kartonált papírkötés. + Felszabadult hazánk. [Bp.],én., Zrinyi. Kiadói kopott nyl-kötés.
21519.

Rufpreis:
2 000 HUF

A budapesti Metró. Bp., 1981., Idegenforgalmi Propganda és Kiadó Vállalat, (Zrínyi-ny.) Magyar, angol és orosz nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Számozott, 328. számú példány. Kiadói kopott, aranyozott egészműbőr-kötés.
21520.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bartha István: Tokaj-Hegyalja. A borkereskedés problémái és a szőlőőrzés szervezése a Hegyalján a XIX. század első felében. Miskolc, 1975., Miskolci Minatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Minikönyv, 865. sorszámozott példány, készült 1000 számozott példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Andruskó Károly (1915-2008) fametszetű minatűr ex libris-szével. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kopott borítóval, jó állaptban.
21521.

Rufpreis:
2 000 HUF

Helen Exley: 'Barátok' és 'A boldogság öröme'. Helen Exley ajándékkönyv. Minikönyvek. Pécs, 2004, Alexanda. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói kartontokokban.
21522.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marvin R. Shanken: Cigar Aficionado's Zigarren. München, 1998., arsEdition. Német nyelvű minikönyv. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21523.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schokolade. Ein unwiderstehlicher Genuß. München, 1996., arsEdition. Német nyelvű minikönyv. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21524.

Rufpreis:
2 000 HUF

A debreceni Aritmetika. Az 1577. évi kiadás hasonmásával. Összeáll., az illusztrációkat vál.: Haiman György. Számozott (372./1500) példány. Kiadói nyl-kötés.
21525.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somogy költője Takáts Gyula. Takáts Gyula 75 éves. Szerk.: Laczkó András. Kaposvár, 1986., Somogy Megyei Nyomdaipari Vállalat. Megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon-kötés. + Takáts Gyula 70 éves. Kaposvár,1981,Kaposvári Miniatűr Könyvgyűjtő Klub. Megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon-kötés.
21526.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marosi László: Az elefánt mama meséi. Bakal Piroska rajzaival. [Bp., 1985], Közgazdasági és Jogi. Kihajtható, leporello szerű minikönyv. Kiadói kartonált papírkötés.
21527.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hadbavonult izrealita katonák imakönyve 1915. Hn., én., nyn. Modern, reprint minikönyv. Kiadói egészvászon-kötés, két lap kijár.
21528.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF