Bányász-, Kohászdalok. Szerk.: Tóth Pál. Miskolc, 1980. "Borsodi Szénbányák "Péch Antal" Minatűrkönyv Gyűjtők Klubja. "Készült 700 példányban. Ebből 400 példány fekete nyl bőrbe kötve, számozva. 300 barna nyl bőrbe kötve, de számozás nélkül." Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói barna nyl-kötés.
Tales of the Big Bad Red Polar Bear. (Minikönyv.) Bp.-Békéscsaba, 2015, Cellmed Invest Bt. - HM&BBSI. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (447./500) példány.
Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja - Hollóházi Porcelángyár. Színes fotókkal. Számozott (381./1900) példány, és számozott (381./1000) magyar nyelvű kiadások. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói nyl-kötés és kiadói nyl-kötés, herendi porcelán plakettel, de kopott borítókkal, sérült, törött plakettel.
Kovács Mihály (összeáll.): Látogatás. A Borsod-Abaúj-Zemplén megye Budapesti Baráti Körének vendégei voltunk. Miskolc, 1985, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Számozott (143./600) példányban. Kiadói műbőr-kötésben.